HSÚ Coma team vítězem 1.okresní ZDEMAR hokejbalové ligy Ústí nad Labem

Název

Popis

V sobotu 26.května se odehrálo druhé finálové utkání mezi týmy Elba DDM Ústí n/L "C" a Coma Team. V prvním utkání zvítězil Coma team 7:5 (2:3,2:1,3:1) a tak, pakliže chtěl domácí tým Elba DDM "C" zdramatizovat finálovou serii musel by 2 utkání vyhrát. První třetina byla oboustraně vyrovnananá a na první branku se čekalo až do 13 minuty, kdy skore otevřel Pavel Riessig z Coma teamu. Od druhé čtvrtiny postupně převzaly otěže zápasu obhájci titulu, Coma team, a postupně navýšili stav utkání až na 8:0. A o zisku titulu bylo rozhodnuto. V týmu vítězů nastoupil vedle Jana Čalouna i slovenský stříbrný medailista z letošního MS v hokeji Marek Hovorka.
Sestava vítězů: Hudík Milan - Hovorka Marek, Čaloun Jan, Budínský Vít, Salak Michal, Dvořáček Aleš, Ptáček Richard, Vrba Marek, Rossner Patrik, Riessig Pavel, Mareš Jaroslav, Harkabus Tomáš, Vyhlídal Radek.
ELBA DDM Ústí nad Labem - HSÚ COMA Team 0:8 ( 0:1, 0:4, 0:3)
střely: 23:44, vyloučení 8:6 využití 0:3, v oslabení 0:1